Spirulina Royal Pharma 100g

Logo RP

standardní cena: 499 Kč –10 % 449 Kč
Dostupnost: Skladem
Spirulina Royal Pharma 100g
Krabicka spirulina 100 B
499 Kč –10 %

Detailní popis produktu

spirulina Royal Pharma 100g 

 

  • země původu TAIWANspirulina-ucinky_0_1
  • 100% prvotřídní čistá spirulina
  • lehce stravitelná
  • vysoký obsah rostlinných bílkovin
  • bez lepku, VEGAN
  • 20mg tablety 
  • balení 100g = 500 tablet 

Co je to spirulina platensis

Podle biologie to není řasa, ale je řazena mezi bakterie. Spirulina je tedy modrozelená cyanobacterie, kterou nelze vidět pouhým okem. Buňka spiruliny má tvar spirály, zatímco buňka Chlorelly má tvar kulovitý. 

kvalita vždy na prvním místě

Spirulina Royal Pharma se pěstuje na Taiwanu, na ostrově v Tichém oceánu. Právě tam jsou pro její růst ideální klimatcké podmínky, průzračně čistá voda z horských pramenů, čistý vzduch a sluneční svit zaručují její prvotřídní kvalitu. K výrobě se používá 100% spirulinový prášek, nejsou použita žádná pojiva ani barviva. Spirulina je lehce stravitelná a proto ji není nutné dezitegrovat, tak jako Chlorellu. 

OBSAH VITAMINŮ, MiNERÁLŮ A AMINOKYSELIN 

Spirulina obsahuje více jak 60 % bílkovin v sušině (třikrát více než hovězí maso a ryby). Proteinový podíl se skládá z 18 druhů aminokyselin. Dále jsou zastoupeny některé druhy vitamínů, například vitamín A, B, E, B12, minerálů a mastných kyseliny nezbytných pro náš organizmus.

Dvacet let byla spirulina intenzivně, studována v různých oficiálních vědeckých výzkumech a konzumuje se ve více než 70 zemích po celém světě.

Díky tomu, že Spirulina obsahuje lehce stravitelné a komplexní živiny, se z ní stává jedno z nejoptimálnějších jídel na světě.

Živiny spiruliny náležící do nutričních kategorií proteinů, sacharidů a tuků jsou vzájemně provázány a zastoupeny v dokonalých poměrech spolu s vitamíny, organicky vázanými minerály, enzymy a dalšími organickými látkami. Je tomu tak proto, že spirulina (podobně jako chlorella) je komplexním samostatným organizmem, který musí mít všechny energetické a enzymatické systémy soustředěny v jediné buňce.images

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Dospělí 15 tablet denně nejlépe ráno před jídlem. Děti od 3 let 5 tablet denně.

Při užívání tohoto produktu je nutné dodržovat dostatečný pitný režim.

Spirulinu je vhodné brát alespoň s hodinovým odstupem od klasických léků! Lidé, kteří s konzumací Spiruliny Royal Pharma začínají mohou zpočátku užívat 2 – 4 tablety denně a dávkování postupně zvyšovat. Obecně platí, že dostačující dávka pro každého z nás je taková, která trvale způsobuje nazelenalé zabarvení stolice.

 

Upozornění: Tento výrobek je schválen jako doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 

 

Výrobce: Royal Pharma s.r.o.